Весілля

Весілля - одна з найвизначніших подій у житті кожного. До його організації потрібно підходити відповідально, крок за кроком, щоб все відбулось власне так, як Ви мріяли.
Все частіше українські молодята обирають європейський формат весілля: свято для невеликої кількості друзів та родичів.

Ось десять причин, чому варто робити невелике весілля:

1. Ви будете святкувати один з найвизначніших днів у вашому житті в оточенні людей, які вас люблять.

2. Ви будете відчувати себе більш спокійно в день весілля. Тому що ви будете оточені друзями та родиною, ви будете почувати себе як вдома зі своїми гостями. Ваше весілля буде душевним, а не буде простим перформенсом чи банальною необхідністю.

3. Ви можете заощадити велику суму коштів, маючи невелике весілля.

4. Ви можете втілювати мрії. Деякі пари вибирають невеликий список гостей не обов’язково, тому що їх бюджети невеликі, а тому що вони можуть тоді зосередитись саме на тих нюансах, які важливі для них. Ви отримуєте більше ефекту “вау” за менші гроші. Для деяких це може бути казкова вечеря в іншій країні, для інших це може бути омріяний джаз-бенд або дизайнерська сукня.

5. У вас є більше можливостей для вибору місця проведенняя бенкету. Так як вам не потрібний великий простір для розміщення ваших гостей, для вас відкриваються більшість невеликих локацій. Чим менший список гостей, тим більше вибору для творчих місць, таких як: музеї, художні галереї, кав’ярні і ресторани.

6. У вас більше свободи для стилізації вашого весілля на свій смак. Невелике весілля дає вам можливість зробити унікальне свято яке буде відображенням вас двох.

7. Ви можете проводити час зі своїми гостями. Як багато весіль ми відвідали, де ми відчували себе чужинцями, які виконують свій соціальний обов’язок? Невеликі весілля – інша справа, адже наречений і наречена можуть провести час з кожним зі своїх гостей, що дозволить їм відчути себе бажаним гостем.

8. Ви можете зробити так, аби ваші гості відчували себе як вдома. Ви зможете провести принаймні деякий час зі своїми гостями і вони будуть відчувати себе комфортно на вашому весіллі. Крім того, коли список гостей невеликий, гості матимуть можливість краще поспілкуватися та познайомитись один з одним.

9. Ви можете залучити гостей. Невелике весілля дасть вам можливість залучати усіх ваших близьких до всіх активностей в цей особливий день. Крім того, це набагато простіше, коли список гостей скоротити до 50.

10. У вас може бути весілля, яке люди будуть пам’ятати. Тому що ваше весілля буде нетиповим, душевним та особливим!

Джерело: heaven-weddings.com
Відсвяткуйте своє весілля у нас – дзвоніть за тел. 0342 711 022 , 066 722 14 05
 

  Ми на карті

  Паркінг

м. Івано-Франківськ
вулиця Грушевського, 22А

резервуйте

0342 711-022

Ми в соц. мережах