В Івано-Франківську виступила суперблондинка Ольга Полякова

13 вересня, в ресторані-клубі «Біле і чорне» виступила співачка і переможниця "Народної зірки -2", телешоу «Dolce Vita Caput», найяскравіша учасниця шоу «Хто проти блондинок?» і просто суперблондинка Оля Полякова.

Учасники вечірки надовго запам’ятають її яскравий виступ. За словами співачки, її шоу в будь-якому місті піднімає на ноги всіх, так було і минулої п’ятниці, коли під запальні хіти білявки танцювали всі. Без епатажу цього вечора також не обійшлось – Оля на концерт приїхала з конем, з яким відвідує всі світські заходи.

Враження гостей заходу від концерту підсилювало близьке спілкування з зіркою, адже до неї можна було дотулитися і поспівати у її мікрофон. Після виступу Оля Полякова фотографувалася з усіма бажаючими. Хочеться сказати, що Оля дуже здивувала організаторів своїм райдером, бо попри свою зірковість і епатажність, вона насправді дуже невибаглива, єдине, що шампанське, яке вона замовила, довелось везти з Києва. Зірка задоволена, як її приймали у нашому місті, і пообіцяла, що обов’язково повернеться.

 

 

 

  Ми на карті

  Паркінг

м. Івано-Франківськ
вулиця Грушевського, 22А

резервуйте

0342 711-022

Ми в соц. мережах